NÁŠ PROFIL

Vítejte u specialistů na dělení materiálů.

Máme dlouholetou zkušenost v oboru, tudíž víme, co děláme... S mnoha úspěšnými řešeními na ,,míru" nabízíme profesionální technické řešení a přístup k danému problému.

Sdělte nám, jaký materiál chcete dělit, řezáním upravovat nebo brousit a my vám navrhneme a vyrobíme zařízení.

Právní forma činnosti vznikla jako fyzická osoba ing. Miroslav Tejral v polovině roku 1990 a až do současné doby se zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou kotoučových pil převážně pro stavební materiály a výrobou ocelových řezacích a brousících kotoučů "tak - super" do úhlových brusek.

Přestože jsme malá společnost, máme velmi široký sortimentní záběr a získali jsme si u zákazníků a v odborné veřejnosti respekt a uznání za své zásadní postoje při obhajobě maximální technické úrovně svých výrobků, i proti zahlcování českého trhu podřadnými výrobky, především z východního dovozu.

Ve svých výrobcích máme uplatněno 5 vlastních patentů a technická úroveň typové řady kotoučových pil KPKS byla oceněna Grand Prix na For Tech '97 v Praze.

Společnost byla v roce 2014 transformována z fyzických osob do nové společnosti, společnosti Trade Activity spol. s r.o. a nadále své zkušenosti nabízíme na mezinárodním trhu pod svou stálou značkou TEJRAL.

Nově spuštěné stránky dokončujeme, kompletní nabídku naleznete na www_old.tejral.cz/ .

                                       


Kdykoliv nám položte dotaz
Vybíráme z nabídky

Jsou univerzálním nástrojem pro řezání a broušení do úhlových brusek a pro řezání do ručních kotoučových pil. Určeny jsou pro: dělení ...

logo zápatí
Trade Activity spol. s r.o., U tvrze 6/5, 108 00 - Praha 10
Tel: +420 602 395 205, Tel: +420 606 090 202, email: info@tejral.cz
Provozní doba: PO - PÁ: 9:00 - 17:00 hodin
.
All rights reserved Ing. Miroslav Tejral. Aktualizace: 28.2.2019
.
Najdete nás také na: www.Kotoucove-Pily.cz